Wybór odpowiedniego latawca

Latawiec to niemal najważniejszy element w kitesurfingu. To dzięki niemu możliwe jest pływanie i wykonywanie podniebnych akrobacji. Wybór odpowiedniego latawca to ważna sprawa, która wymaga odpowiedniej wiedzy oraz głębokiego przemyślenia. Latawce kitesurfingowe dzielimy na komorowe, C-Shape, BOW oraz hybrydowe. Każdy z powyższych latawców charakteryzuje się innymi cechami i sprawdzi się w innych warunkach. Więcej o charakterystyce latawców kitesurfingowycg i ich doborze przeczytacie poniżej.
Ozone logoOzone to znany producent latawców kitesurfingowych. Latawce marki Ozone to zaawansowane technologicznie konstrukcje, które docenią początkujący i doświadczeni kitesurferzy. Latawce Ozone wykonane są z wysokiej jakosći materiałów, co pozytywnie wpływa na ich żywotność.

Latawiec Ozone UNO 2016
Latawiec Ozone UNO 2016UNO to doskonały latawiec treningowy. Perfekcyjnie nadaje się dla kitesurfingowych szkółek. Jego czterolinkowa konstrukcja wprowadza w arkana sterowania docelowymi latawcami. ...
2049 PLN
Latawiec Ozone Catalyst V1 2016
Latawiec Ozone Catalyst V1 2016Ozone Catalyst V1 to latawiec dla każdego, jest inspirujący, pozwalający każdemu czynić postępy szybko i bezpiecznie, sprawiając przy tym dużo frajdy.
Przeznaczenie: Freeride, Freest ...
3299 PLN
Latawiec Ozone Reo V3 2016
Latawiec Ozone Reo V3 2016Reo V3 to latawiec specjalnie zaprojektowany do surfowania po falach. To już 3 odsłona prawdziwej ikony wśród latawców. ...
3699 PLN
Latawiec Ozone Enduro V1 2016
Latawiec Ozone Enduro V1 2016Konstrukcja Enduro V1 jest inspirowana wyjątkowym modelem Ozone Catalyst. Model został stworzony dla średnio zaawansowanych riderów szukających latawca z którym mogą zrobić naprawdę wszystko. ...
3917 PLN
Latawiec Ozone Edge V8 2016
Latawiec Ozone Edge V8 2016Edge to bezkompromisowa konstrukcja której osiągi przypominają wysoce wyspecjalizowany bolid wyścigowy, wszystko zaprojektowano tak by zminimalizować opór i zmaksymalizować szybkość moc oraz ...
4867 PLN
Latawiec Ozone Zephyr V4 17m 2016
Latawiec Ozone Zephyr V4 17m 2016Zephyr V4 to bez wątpienia latawiec przełomowy, przed jego wprowadzeniem żaden inny nie oferował tak doskonałego połączenia osiągów low end i sterowności ,jest to latawiec przeznaczony dla c ...
7209 PLN
Latawiec Ozone R1 2016
Latawiec Ozone R1 2016Oto sztuka połączona z technologią. Oto nadeszła era nowej generacji ultra wydajnych kite`ów... przedstawiamy wam R1. Jego radykalny projekt narodził się w trakcie opracowywania Chrono. ...
7448 PLN
Latawiec Ozone Chrono V2 2016
Latawiec Ozone Chrono V2 2016Ozone Chrono V2 został stworzony, by radzić sobie nawet przy najlżejszym wietrze, niezależnie od terenu na jakim chcemy go używać. Ozone stworzył latawiec który pozwoli na latanie w formule ...
7652 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

spodniesnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat spodni snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobre spodnie i na co zwrócić szczególną uwagę. Przeglądaj i porównuj oferty spodni snowboardowych czołowych producentów.

rekawicesnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat ręakwic. Dowiedz się jakie rozróżniamy rękawice, z czego są szyte rękawice, na co zwrócićuwagę przy wyborze rękawic. W serwisie znajdziesz też oferty czołowych producentów rękawic.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

kaskisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy rodzaje kasków, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku, jak prawidłowo dobrać kask. Sprawdź i porównaj oferty kasków czołowych producentów.

deskikitesurfingowe.infoprzydatne informacje na temat desek kite. Dowiedz się jakie rozróżniamy rodzaje desek, jak wygląda budowa deski, jak prawidłowo dobrać deskę oraz sprawdź i porównaj oferty desek czołowych producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.